SEKTÖRLER

Servis & Hizmette

1971'den beri

mükemmellik

Havacılık

Dorak Holding, bünyesindeki dört firma ile Kapadokya'da faaliyet göstermektedir.

Güneşin doğuşuyla başlayan, 45 dakika ile 1.5 saat arasında süren ve uluslararası havacılık standartlarına uygun olarak yapılan uçuşların ardından konuklar birer uçuş sertifikası ile ödüllendirilmektedirler.

Deneyimli ekibiyle sizlere 12 ay boyunca hizmet veren Dorak Havacılık Grubu, güvenli bir uçuş için uluslararası çapta onaylanmış önlemlerin alındığı balon uçuşlarını gerçekleştirmektedir.

Kapadokya Balloons

1997'den itibaren lisanslı olarak uçan Kapadokya Balloons, Türkiye'nin ilk balonculuk firmasıdır.

Dorak Holding standartlarına sahip balon şirketi, transferleri de kapsayan yolcu sigortası, Ulaştırma Bakanlığı'na bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nce onaylanmış lisansları ile yolda, arazide ve havada en üst uluslararası standartlarda donanımla hizmet vermektedir.

Profesyonel yönetim kadrosuna ve deneyimli bir yer ekibine sahip olan firma, "%100 müşteri memnuniyeti" garantisi vermektedir. 21'i aşkın uluslararası gezi rehberi kitabı ve bağımsız seyahat yazarları, kaliteli uçuşlar ve genel hizmet konusunda Kapadokya Balloons'u önermektedir.

www.kapadokyaballoons.com

Atmosfer Balloons

Atmosfer Balloons, profesyonel balonculuk sektöründe yıllardır deneyimli olan yönetim kadrosu, yer ekibi ve pilotları ile Kapadokya'da sıcak hava balonculuğu denildiğinde ilk akla gelen firmalardan birisidir.

Atmosfer Balloons, dünyanın önde gelen sıcak hava balon üreticilerinden, İspanyol Ultra Magic firması tarafından Atmosfer Balloons'a özel olarak üretilen, tamamı sigortalı 2010 model balonlarla uçmaktadır.

Yaşanılan deneyimi unutulmaz kılmak için Atmosfer Balloons, ofis ekibi, yer ekibi ve pilotları olarak profesyonel bir hizmet vermektedir.

www.atmosferballoons.com

Rainbow Balloons

Dorak Holding'in üçüncü balonculuk firması olan Rainbow Balloons'un hedefi sıcak hava balonculuğunun Kapadokya'da yaygınlaştırılmasını sağlamaktır.

Rainbow Balloons, yolcu sigortası, Bakanlık'tan onaylı lisansları, düzenli ekipman kontrolleri ile uçuş için en üst güvenlik standartlarını uygulamaktadır.

www.rainbowballoons.net