SEKTÖRLER

Servis & Hizmette

47 Yıllık

mükemmellik

Havacılık

Dorak Holding, bünyesindeki dört firma ile Kapadokya'da faaliyet göstermektedir.

Güneşin doğuşuyla başlayan, 45 dakika ile 1.5 saat arasında süren ve uluslararası havacılık standartlarına uygun olarak yapılan uçuşların ardından konuklar birer uçuş sertifikası ile ödüllendirilmektedirler.

Deneyimli ekibiyle sizlere 12 ay boyunca hizmet veren Dorak Havacılık Grubu, güvenli bir uçuş için uluslararası çapta onaylanmış önlemlerin alındığı balon uçuşlarını gerçekleştirmektedir.

Hera Balloons – Sınırların Ötesinde

Dorak Grubunun yeni bir üyesi olan Hera Balloons sizlere Unesco Dünya Mirası Listesi’nde yer alan olağanüstü ve büyüleyici güzellikteki travertenler, Hierapolis, muhteşem Menderes Vadisi ve Pamukale’deki pek çok cazibe merkezini yukarıdan izleme imkânı sunuyor.  

Beyaz Cennet’in üzerinden güneşin doğuşunu izleme keyfini yaşatan Hera Balloons, tıpkı Diğer Dorak Balon şirketlerinde olduğu gibi deneyimli ve özel kişilerden oluşan alanında uzman ekibiyle mükemmel hizmet sunuyor.

Hera Balloons ile gökyüzünde özgürce süzülen kuşlar misali bu güzel arazinin eşsiz güzelliğinin tadını çıkaracaksınız.

www.heraballoons.com

Aphrodisias Balloons - Büyülü Maceraya Doğru

Aphrodisias Balloons nefes kesici bir manzara eşliğinde neredeyse bulutlara dokunurcasına günün en büyülü anına şahitlik ediyor.

Tecrübeli ve sertifikalı uçuş ekibi, iyi bir şekilde hazırlanmış ekipmanları ve yer hizmetleri sayesinde güvenli ve olağanüstü bir eğlence sizleri bekliyor.

Aphrodisias Balloons sizleri gün doğumunun büyülü atmosferi ile Pamukkale’nin dile getirilmemiş hikayesini yukarıdan izlemeye davet ediyor.

www.afrodisiasballons.com

Kapadokya Balloons

1997'den itibaren lisanslı olarak uçan Kapadokya Balloons, Türkiye'nin ilk balonculuk firmasıdır.

Dorak Holding standartlarına sahip balon şirketi, transferleri de kapsayan yolcu sigortası, Ulaştırma Bakanlığı'na bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nce onaylanmış lisansları ile yolda, arazide ve havada en üst uluslararası standartlarda donanımla hizmet vermektedir.

Profesyonel yönetim kadrosuna ve deneyimli bir yer ekibine sahip olan firma, "%100 müşteri memnuniyeti" garantisi vermektedir. 21'i aşkın uluslararası gezi rehberi kitabı ve bağımsız seyahat yazarları, kaliteli uçuşlar ve genel hizmet konusunda Kapadokya Balloons'u önermektedir.

http://kapadokyaballoons.com

Atmosfer Balloons

Atmosfer Balloons, profesyonel balonculuk sektöründe yıllardır deneyimli olan yönetim kadrosu, yer ekibi ve pilotları ile Kapadokya'da sıcak hava balonculuğu denildiğinde ilk akla gelen firmalardan birisidir.

Atmosfer Balloons, dünyanın önde gelen sıcak hava balon üreticilerinden, İspanyol Ultra Magic firması tarafından Atmosfer Balloons'a özel olarak üretilen, tamamı sigortalı 2010 model balonlarla uçmaktadır.

Yaşanılan deneyimi unutulmaz kılmak için Atmosfer Balloons, ofis ekibi, yer ekibi ve pilotları olarak profesyonel bir hizmet vermektedir.

http://atmosferballoons.com

Rainbow Balloons

Dorak Holding'in üçüncü balonculuk firması olan Rainbow Balloons'un hedefi sıcak hava balonculuğunun Kapadokya'da yaygınlaştırılmasını sağlamaktır.

Rainbow Balloons, yolcu sigortası, Bakanlık'tan onaylı lisansları, düzenli ekipman kontrolleri ile uçuş için en üst güvenlik standartlarını uygulamaktadır.

http://rainbowballoons.net

Sultan Balloons

Sultan Baloon DORAK Aviation Grup'un dördüncü firması. 30 yıldır sıcak hava balonculuğunun gelişimine gönülden hizmet eden firmanın, profesyonelliklerinin yanı sıra, uçmak konusundaki tutkusu asla eksilmeyen kişilerden oluşan bir ekibi var. Tüm DORAK hizmetleri gibi, Sultan Balloon ile yapılan uçuşlar da, misafirlerimize güvenli, konforlu, keyifli, macera dolu ve kesinlikle unutulmaz bir deneyim sunmak için tasarlandı.

http://sultanballoons.com