Biz kimiz ?

Dorak Holding’in 1971 yılında başlayan hikayesi, dünyanın dört bir köşesinde hayata geçirdiği proje ve hizmetlerle dolu bir serüvene dönüştü. Günümüzde bu serüven, bir hayal, bir tutku ve bir mükemmellik arayışının izinde ilerliyor.

Başlangıçta Dorak Tours olarak turizm alanında attığı ilk adımlarla adını duyuran Dorak, bugün 65 şirket ve 2.500’den fazla çalışanı bünyesinde barındıran global bir holding olarak; turizmden taşımacılığa, sağlık sektöründen eğlence sektörüne, havacılıktan açık hava aktivitelerine, madencilikte beyaz mermer ve traverten ocaklarından seramik fabrikalarına kadar geniş bir yelpazede, durmaksızın büyüyor, gelişiyor ve hayalleri gerçekleştirmek için var gücüyle çalışıyor.

Dorak Holding, kuruluşundan bu yana, her yeni güne yeni bir hedefle uyanıyor. Yaratıcı ve yenilikçi projelerle dolu, ileriye yönelik hayaller ve mükemmeliyet tutkusuyla, geleceğin mimarı olmak adına tüm paydaşları için değer yaratmaya devam ediyor.

Misyonumuz

Dorak Holding olarak, misyonumuz hizmet verdiğimiz her alanda mükemmeliyet ve yenilik sunarak küresel iş dünyasında öncü bir güç olmaktır. Stratejik yatırımlar, operasyonel verimlilik ve etik ilkelere bağlılık yoluyla sürdürülebilir değer yaratmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini, çalışan gelişimini ve çevre yönetimini ön planda tutarak, kalıcı ilişkiler kurmak ve kalıcı bir başarı mirası bırakmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Dorak Holding, büyümenin sorumlulukla özdeşleştiği, pozitif bir gelecek vizyonu öngörüyor. İtibar ve mükemmelliğin simgesi olmayı hedeflerken, temel değerlerimiz olan dürüstlük, şeffaflık ve sosyal sorumluluk ilkelerini benimsiyoruz. İnovasyon, iş birliği ve sınırsız bir mükemmeliyet arayışıyla, gelecek nesiller için daha parlak, daha sürdürülebilir bir gelecek şekillendirme amacındayız.


Değerlerimiz

Biz biriz.

Gücümüzü birbirimizden alırız.

Odağımız müşterimizdir.

Değerlerimize bağlıyız.Değerlerimiz

Ülke ve toplum için değer yaratmayı hedefleriz.

Sürdürülebilirlik prensiplerine bağlıyız.

Girişimci ve yenilikçi bir lideriz.


Başkanın Mesajı
Büyüyoruz…

Her geçen gün biraz daha büyüyor,

hayallerimizi de birlikte büyütüyoruz.


Hayal gücünü ve yeteneğini bir araya getirerek

dünyamızı renklendiren bir ressam edasıyla,

düşlediğimiz ne varsa herkesle buluşturma sorumluluğuyla

var gücümüzle hiç durmadan çalışıyoruz.


Dorak Holding olarak

gerek yurt içinde gerek yurt dışında,

attığımız her bir adımla birer sanat eserine

dönüşen hizmetlerimizle gurur duyuyoruz.


Bu yolculukta bize eşlik eden

tüm paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimizle,


Mükemmellik tutkusuyla, yüzyıllara…


İnsan Kaynakları Politikamız

Dorak Holding, küreselleşen dünyada en değerli varlığının İnsan Kaynakları olduğunun bilincindedir.

Çalışanlarının motivasyonunu ve memnuniyetini ön planda tutarak kendi gelişimini sağlamayı ve aynı zamanda topluma faydalı olmayı hedefleyen Dorak Holding, çalışanlarını geleceğe taşıyan ve yaptığı işlerle değer katan bir İnsan Kaynakları profili oluşturmuştur.

Dorak Holding, kalitesini daha da ileri taşımak adına eğitim, performans değerlendirmesi, kariyer planlaması gibi İnsan Kaynakları alanındaki temel unsurları önemser ve bu unsurları etkin bir şekilde uygular.

human-resources


İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

Dorak Holding olarak, iş gücümüzü en değerli varlık olarak görüyor ve bu doğrultuda çeşitli İnsan Kaynakları uygulamalarımızla çalışanlarımızın gelişimine ve memnuniyetine odaklanıyoruz.

Eğitim programları, performans değerlendirmeleri, kariyer planlaması gibi etkin uygulamalarımızla, çalışanlarımızın potansiyelini maksimum seviyede kullanmalarını sağlamayı amaçlıyor ve iş birliği içinde bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.

Dorak Holding olarak, insan kaynaklarına verdiğimiz önemi, şeffaf ve adil bir yönetim anlayışıyla birleştirerek iş süreçlerimizi güçlendiriyoruz.